Luge për kran 2 ton

0 EUR

Shitet nga: Ibrahimi Dje 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Lugë për kran 2 ton,me armortizer dhe pa armortizer.
Me atest 2 ton
kontakti 0038349226841
Ferizaj .....................................tag: volvo man mercedes benz atego pirunjer vilushk kran krana hiab palfinger iveco prekolic rimorkio kamjon kamjona kamion materjal ndertimor etj.
Ibrahimi
049226841
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione