Pjese per Mercedes Actros

10 EUR

Shitet nga: Mehmet 04 Gush 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shiten keto pjese per Mercedes Benz Actros Kamion, Pjeset jan originale te ardhura nga Zvicra,
2- Kompjuter per Motorr
3- Cilindra te ndrrusit te shpejtesive
1- Cilinder per koplug- kvaqill
1- Sensori tregues per ule te motorrit
1- Ndepres per nxemje dhe klim,

Per te interesuarin per komplet bejm qmimi exstra,
Leaflet
Në fillim