Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri

0 EUR

Shitet nga: Fitim 25 Korr 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Punojmë Dhëmzor , boshte si dhe shume elemente tjera nga hekuri me kalitje 100 % dhe me garancion,
32 vite pervoj pune .
Puna kryhet jasht Kosoves , ne jemi perfaqsues te fabrikes.
Leaflet
Në fillim