Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS

0 EUR

Shitet nga: Fitim 06 Korr 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Servisojme dhe ofrojme pjese per motorra CUMMINS , jemi të vetmit ne Kosove te çertifikuar nga Kompania CUMMINS ne Amerike.
.

Pervoje pune 32 Vite
Leaflet
Në fillim