Buldozer • Case 1150

12 500 EUR

Shitet nga: Agim Ajvazi 18 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
• Buldozeri është në gjendje të mirë, për më shumë info na kontaktoni.

• I kemi edhe dy buldozerë të tjerë në shitje:
Njëri është ai që shihet në foto, - Hanomag K8 - shpalljen e të cilit e gjeni në këtë vegëz: http://goo.gl/4Ria98;
Dhe një TG 200, të cilin e gjeni në këtë vegëzën tjetër: http://goo.gl/RDSqdy;

• Gjithashtu punojmë me të, bëjmë rrafshime dhe punë të tjera. Buldozeri jepet edhe me qira.

• Shiten edhe makinat tjera që shihen në foto.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Buldozerët e tjerë, mjetet tjera qe shihen nëpër foto dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.

Agim Ajvazi
+37744444401
Leaflet
Në fillim