Likuidim Malli - Pjese, Pajisje dhe Makina Ndertimore

0 EUR

Shitet nga: Hilmi 17 Pri 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shiten pjese, pajisje dhe makina ndertimore si ne foto, i gjithe malli largohet.

Te gjitha filterat, gypat dhe pajisjet tjera qe i shihni jane me shumice dhe ka numer te madh te tyre.

Cmimi eshte i volitshem, ngutuni pasi qe kerkesa eshte e madhe.

Me shume foto rreth pjeseve, pajisjeve dhe makinave mund te gjeni ne linkun:

https://files.fm/u/j54v78kbp/

Kamion
Prekolice
Filtera
Gypa
Ceva
Drobung
Mjete
Pajisje


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione