Kombe VW T4 dizel -93

0 EUR

Shitet nga: mehmet gashi 09 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
T4 shasia.1.9
Ne gjendje te rregull
lende djegse DIZEL
Ngjyra e Kuqe
Me 7 Ulese
Hidrualik
Me Fellne
Kabin e Prokolic

Nr> 044239626
Nr i Viberit>046533214QMIMI 3800 EURO Dhe Bejm Nderrim me Material Ndertimor...
mehmet gashi
044239626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione