Man tga 410 automatik 2002 origjinal kiper

0 EUR

Shitet nga: Agim 02 Gush 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
man tga 410 origjinal kiper viti i prodhimit 2002 posedon retarder intarder regjistrim deri me 26-03-2016 kurse rimorkio eshte komplet alumin kurse viti i prodhimit eshte1997 dhe peshon 5500 kilogram e zbrazur nje bosht i ngritet regjistrim deri me 26-03-2016 eshte i gatshem per pune shitet edhe ndaras dhe ndrrohet me kater aks flm per mirkuptimLeaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione