Rimorikion

Shitet nga: Bujar Veliqi 27 Korr 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Drenas
Shes rimorkion e pershtatshme per kamping, peshkim.
Hapet ne te tri anen me kuk dhe frenin e dores funksional.
Bujar Veliqi
044688746
Leaflet
Në fillim