Fiat dukat

1 EUR

Shitet nga: mejdi 09 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes j
kamikoneten ne regull asht kret vetim nuk ka regjustrim dhe nuk asht e shlajmrune ashr 1.9 dizell asht pa as ni behane prokolicen e ja te gjat shpenzimet i ka mesatare nuk hargjo ule e vetmha behane nuk asht e shlajmrune
Leaflet
Në fillim