AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

0 EUR

Shitet nga: Iveco Sot 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shesim pjes per kamioneta dhe kombi iveco deri 3.5t te reja dhe te perdorura, bajm servisimin e kamionetave dhe kombi iveko .
Gjindemi ne magjistralen Ferizaj Prishtin ne km e 3te
+38344201944 mobil viber
Ma posht mos lexo jan pa vlefshme.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
...
.
..
...
.
.
.


Benz opel vectra zafira sharon tauran mercedes wv vw golf 1 2 3 4 5 6 7 e klese 190 200 250 220 300 320 350 traktor mobile kuzin gjp japan bandash menjaq turbin matorr bicikel ford tranzit fiat dukato peugeot boxer kaftorr kamin frigotifer pasqyre kali lop dyer dritare alomin hekur auspuh goma boshpump acepump dru pem perime drita shtopa kompjuter market
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione