VW Golf 2 1.6 dizel i aksidentuar

0 EUR

Shitet nga: Januz 13 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Golf 2 i aksidentuar 1.6 dizel motorri ne gjendje te mir dhe e posedon dokumentacionin e rregullt
Leaflet
Në fillim