blejm skutera me defekt ingjeksion prej 2001-2018

Shitet nga: aprilia injeksion Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Aprillia
Modeli: Model Tjeter
blejm skutera 49cm 50cm kubik qka jan me defekt vetem ingjeksion jo me karburator.prej vitit 2001e ma te ri po edhe te aksidentum mvaret se sa esht i damtum te markes piagio pezho aprilia yamaha gilera etj per kontakt ne ket numer dhe viber 044 274 001 viber +38344 274 001 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim