Blej bicikleta

10 EUR

Shitet nga: ddddd 28 Maj 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Baotian
blej bicikleta me defekte dhe te vjetra ju lutem me shkruni ne viber +38344789764
Leaflet
Në fillim