Skuter 50cc

Shitet nga: Boni 09 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Model Tjeter
Shes skuter gilero ne gjendje te rregullt motorike dhe elektrike veq se ka defekt pompen e benzines po i nxehet dhe cilindrin e rrotes mram tjeter asni defekt .Asht origjinal firm italiane dokumentat e kti i kam ne fotokopje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim