U shit flm merr jep

Shitet nga: Motorr tomos 12 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Runner
Shes motor tomos ne gjendje shum te mir i ardhur prej sjashti punon shum mir dhe per me shum nr +38344317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim