Gilera <50cc

Shitet nga: Jon 18 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Runner
Motori është servisuar dhe i gatshem per rruge, pervec se nuk është i rregjistruar per kete vit. Vjen me helmetë Vemar si në foto. Helmeta është në gjendje të mirë. Motori ka qenë i servisuar rregullisht, përdor vaj 2 taktol.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim