shitet skuteri me garancion 180 euro

Shitet nga: burim 03 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Honda
Modeli: Model Tjeter
shitet skuteri me garancion dhe ne gjendje shum te mir 49 kubik nuk hargjon as nje gram
ule i punojn me drita shmigovaca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim