Tomos Honda

0 EUR

Shitet nga: Etrit 12 Korr 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Honda
Shes Tomos Honda i ardhur nga Ch me Dokumenta Dogan te paguar dhe Homologim Kontakt ose viber +38345687684 Qmimi 400€
Leaflet
Në fillim