Shitet skuteri

Shitet nga: Zek 04 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: BA MOTO
Ne gjendje teper te mir dhez n qels dhe n kam punon krejt prefekt viti 2008 me dokumenta kejt i qlajmruar per ma shum na kontaktoni ne nr 045576593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim