Biciklet

Shitet nga: Fellne per gjipa Sot 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: MTB
Shes Bicikleten 26 she eshte e perdorne por shum e rujtne ka dritat para dhe mrapa eshte ne gjendje te regullt ngjyr e zez 049847006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim