Shiten bicikleta dhe mopedi

Shitet nga: Migena Latifi 08 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ne gjendje shume te mire . Te ardhura nga Gjermania . Njera me bateri .
Cmimi sipas marrveshjes!

Per me shume me kontaktoni ne +38349883708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim