Bicikleta

Shitet nga: Arben 10 Sht 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes dy bicikletat me cmim te volitshem. Dy bicikletat mund ti merrni me nje cmim prej 100 euro.
BIcikletat jane ne Ferizaj, jane origjinale.
Mosha e përdorimit për biçikletën e pare eshte nga 9 deri 15-16 vjeçare dhe kushton 60 euro nëse blihet vetëm kjo, ndërsa biçikleta e kaltër eshte per mosha mbi 15 vjeacare dhe kushton 60 euro nëse blihet vetëm kjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim