sasia e limituar zbritje Motorr elektrik

Shitet nga: Fisnik 16 Tet 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shiten motorrat elektrik te ri me nje dhe dy ulse per me shum info na kontaktoni ne viber +38344829244
me garancijon 1 vjet

044/049 82 92 44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim