Skuter Malaguti Italian

Shitet nga: Qazim 31 Tet 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet skuteri 49 kubik me dokumente dhe dogan te paguar ne gjendje te rregullt ,nuk ka regjistrim,ndez ne qels dhe me kemb,ndrrim nuk baj ,pres blers serioz ,mund te kontaktoni prej ore 08:00 deri 18:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim