Motor me rrym

115 EUR

Shitet nga: Eroni 29 Qer 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
motor me rrym me akumulator dhe me gas por ka nje defekt qe nuk i punon gasi por eshte e leht te rregulloher qmim i volitshem
Leaflet
Në fillim