Bicikleta elektrike Alba e-bike 2 vite garancion

Shitet nga: Alba E-Bikes Kosovo 30 Maj 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Alba E-Bikes Kosove perfaqesuese e kompanise prodhuese Alba E-Bikes Turki , sjelle per ju modelet me inovative ne zhvillimin e teknologjise ne prodhimin e Bicikleta Elektrike me modele te ndryshme te bicikletave dhe ne veqanti sjelle per ju mundesine qe bicikleten tuaj ta shendroni ne biciklet elektrike permes Kit modeleve me performanca te ndryshme Alba Kit 250w,500w,750w. Alba E-Bikes jane ekologjike, te sigurta , praktike ,per cdo moshe , te shendetshme , urbane ,malore etj.
Te gjitha keto tani mund ti gjeni tek ne Alba E-Bikes Kosovo .Cmime promovuese , ejani dhe binduni me cmimet dhe cilesin e bicikletave elektrike me unike ne tregun tone.
Ne jemi te paret ,ne jemi zgjidhja juaj !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim