shitet bicikleta

Shitet nga: shitet bicikleta 20 Qer 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
bicikleta esht e fort dhe e rujtne kontakti ne nr telefoni per ma shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim