Biciklet

Shitet nga: Ernes Limani Sot 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes bicikleten ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.
Per me shum info:
044/434-676
+38344434676
.
.
.
.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim