motor me rrym

100 EUR

Shitet nga: Getoar Gashi 28 Korr 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHitet motor ,e rrym 100 euro ngjendje te rregullt me adabter dhe lidhet me telefon n itube
Leaflet
Në fillim