Skuter TGB Bullet 50cc RKS

470 EUR

540 EUR

Shitet nga: Anonim 20 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes skuterin 50cc viti 2011 në gjendje të rregullt teknike me dokumenta regjistrim RKS i skaduar, skuterit i punojnë të gjitha dritat dhe çdo gjë sikur ka dalë nga fabrika, frenat ABS para dhe mrapa, ndez me buton dhe me kam.
Kontakti në viber +38349237567
Leaflet
Në fillim