Biciklet elektrike

Shitet nga: Gjakmend Dje 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Therandë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet bicikletra elekrike ne gjendje te rregullt e ardhur prej gjermanie me adapter te vetin bicikleta ësht me shpejtsi dhe gjidhqka ne gjendje te rregullt me drita me frenim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim