Piaggio Liberty

Shitet nga: xeni Sot 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Liberty
Shitet Piaggio Liberty 125cc
Regjistruar RKS deri mars 2020
Ngjyra hirit mat
extra gepek dhe xhami para

viber +38344505831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim