Shiter piaggio 49 cc

150 EUR

Shitet nga: Kosova88 07 Korr 04:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Piaggio
Shiter piagiio ne gjendje shum te mir,maskat ika te demtuara dhe pa dokumenta
Kosova88
  Online
044322008
Leaflet
Në fillim