Shea piaggio ciao i riparuar krejtesisht moped

Shitet nga: M.s 19 Sht 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Model Tjeter
Shes piagion moped ( skuterin ) per marak per ata qe ja dine vleren ne gjendje te mirre
I riparuar komplet ka gjithqka te re nga ngjyra e deri te detaji ma i vogel. Osht me pedale eshte moped per merakli per ata qe ja din vleren.
Eshre zallite fillimisht eahte ngjyrose komplet, i ka te reja farin stopin gomat e jashtme dhe te brendshme dorezat frenat komplet maqinen e ka te regulluar ka fuqi shum te madhe ne krahasim me tjeret, me ni fjale veq karaserin e ka te veten se tjerat i ka te reja
Ndrri. Me biciklet ka mundesi me scoot ose te ngjashme me amortizer 29r xl.


Tag
Piagio piagjo skuter motorr motor pedale benzin piagi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim