Scooter Piaggio NRG DD

900 EUR

1 200 EUR

33 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Kastriot 29 Gush 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 33 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Model Tjeter
Sapo i ardhur nga zvicra Scooter Piaggio NRG DD
Shum i Bukur dhe i Rujtum me Dokumenta
Dogana esht e paguar.

Me kontaktoni ne Viber +41798968728

Qmimi 900.- Euro me Marveshje
Leaflet
Në fillim