Shitet puch me dy shpejci ne dor me kfaqill

200 EUR

265 EUR

Shitet nga: Privattt 29 Korr 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet puch ne gjendje teper te mir matorri asht antik model shum i. Vjeter viti 83 por punon sahat me frena ne kam te mas dhe frenin e par qmimi me moren asht 180ero fiks
Privattt
045 387 190
Leaflet
Në fillim