Shiten dy matorra shash ne gjendje te mire

250 EUR

Shitet nga: Privat 21 Korr 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Modeli
Tomos
Shiten matorrat urgjend do bojn do jo kush don desh me cop desh kejt kush asht intersum nr kontaktus 383 45 387 190 i shes urgjend spo kam ven ku mi lan sashi i kalter asht prefekt me drita me kushnica me kejt 250 ero dhe ky i ziu antik asht model i vjeter olltajman puch me dy shpejci me kfaqill punon sahat me kejta 230 ero qashtu qmim fiks dhe sashi i kuq punon sahat 230 ero me drita me kushnica me krejta dokumenta skan as ni te vjedht sjon garantoj per to flm
Leaflet
Në fillim