shiten 3 matorra aerox dhe dy tjer qmime te mira

Shitet nga: burim 31 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Aerox
shiten 3 motorra ndamas ose bashk me njeqmim te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim