Shitet Yamaha 49cc

0 EUR

Shitet nga: yamaha 06 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Aerox
Shes yamaha aerox 49cc ne gjendje te rregullt me dokumenta dhe dogan tpagume eshte me llanjak per me shume kontakto ne viber apo whats app +38349494660
Leaflet
Në fillim