Yamaha Neos

Shitet nga: Yamaha 20 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
motorri është gjendje perfekte me dokumenta gjermanis .
motorri ka edhe kuferin mbrapa orignal dhe shlemin.

pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim