Publikuar: Korr 15 2020 05:27

Evil duke ofruar biçikletë malore Grande Push 1

EUR

Publikuar: Korr 15 05:27
Shikime: 3
Karakteristikat e objektit
Gjendja: e përdorur:
Komente të shitësit: "Gjendje e mirë e përdorur, shiko më poshtë"
Madhësia e rrotave: 29 in
Madhësia e kornizës: e madhe
Model: Oferta e keqe
Viti i modelit: 2019
Ngjyra: Blu matte
Vintage: Jo
Departamenti: Pezullimi i të rriturve Unisex
Lloji: Pezullimi i plotë (përpara dhe pasme)
Lloji i biçikletës: Bike Mountain
Marka: E keqe
Materiali: Fibër karboni
Lloji i frenave: Frena e diskut - hidraulike

Dorëzim falas në shtëpi.

Për më shumë detaje: dzimebibang@gmail.com
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione