shiten dy sajllat gjamit kadetit dhe ni trekansh urgjend

28 EUR

Shitet nga: privat 02 Pri 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Baotian
shiten dy sajllat gjamit per kadet dhe ni trekansh shka palohet trekanshi 10 ero kurse sajllat e gjamit ka 10 dyjat urgjend qmim fiks nr 045 387 190
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione