Publikuar: Qer 13 2020 12:14

Bicikell per femij

EUR

Publikuar: Qer 13 12:14
Shikime: 1
Shes bicikllen per femij per mosha 2deri n6 vjet arsyja e shitjes sepse nuk perdoret.Biciklla esht e ardhur nga gjermania para 2 muajve esht ngjendje te rregullt dhe komode per me shum kontaktoni
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044164613

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione