Publikuar: Korr 08 2022 07:46

Gilera

EUR

Publikuar: Korr 08 07:46
Shikime: 136
Shitet skuter Gilera 50 cc
Me dokumenta ne gjendje shum te mir
Ndez ne qels dhe n kom
Drita para pas tregus frenim me disk 2 rrotat
Sfiren Ec deri n 80 km/h
Gjendjen top
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
136
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049108180

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione