Publikuar: Maj 07 2021 10:05

aprilia

EUR

Publikuar: Maj 07 10:05
Shikime: 1
Shes Aprilia Sr 50 Motorri Eshte Teoer N Gjendje Te Mir i Ka 12000 km te kalume Komplet Motorri Eshte Fabrikisht Ka Ftofjen Me Air SPORT COMUTER Gomat MAXXiS Ka Dogan Te Pagume Me Liber Te Servisit Motorri Posedon Edhe Gjam Mbrojtes Dhe Kufer Jon original Te aprilies !NDRRiM NUK BOJ ! Per ma shum info +383623693
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349623693

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione