Publikuar: Mar 03 2021 08:33

Biçikleta Mustang

EUR

Publikuar: Mar 03 08:33
Shikime: 2
E shes bicikleten unike Mustang, shum praktike per rruget ne qytet,
Ka keto specifika :
Gomat 29-she.
Bandash araya.
Shpejtesi te brendshme automatike (9).
Frenimi me disk dhe me kembe.
Gjitha pjest i ka origjinale, asnje nderrim nuk i eshte bere.
Gjendja e Biçikletes 10/10.
çmimi i padiskutueshem .
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione