Publikuar: Gush 25 2021 12:26

Shitet MOTORRI 50cc

Publikuar: Gush 25 12:26
Shikime: 74
Shitet motorri 50cc me pedale i ardhur nga zvicrra,
osht në gjendje t’mir t’vozitjes punon ec shum mir, dhe poashtu posedon të gjitha dokumentet.
KONTAKTO PER QMIM !
Nr-VIBER:
048 448 188
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
74
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

048448188

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione