Publikuar: Shk 25 2021 03:14

Shitet Biciklla Ne gjendje te Rregullte 29

EUR

Publikuar: Shk 25 03:14
Shikime: 72
Firma Spark
Pjesët shimano
Frenimi me disk para dhe mbrapa
Gomat 29-she
Bicikleta eshte pothuajse e re , ka shume pjese ekstra si psh Zingjirët Shimano origjinal , qanta për sende të nevojshme si dhe dritat .
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
72
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione