Publikuar: Gush 29 2019 04:34

Suzuki DR800S Big - Enduro/Touring

Publikuar: Gush 29 04:34
Shikime: 52
Shitet motorri Suzuki DR800S Big (34474km origjinale) ne gjendje perfekte, me te gjitha pjeset origjinale qe kur ka dal nga fabrika. Ndezja me qeles.
800 kubik, 1 cilinder - cult i motorrave enduro-touring.
Motorri eshte pa dogane dhe eshte ende i regjistruar ne Gjermani.
Te gjitha serviset te kryer me kohe, pa asnje verejtje, TUV edhe 1 vjet.
Goma te reja, gurte te reja, filtera dhe vaj te nderruar.


tag: bmw gs honda suzuki yamaha tenere v storm enduro touring urgjent motorr kros vespa mal
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
52
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044212021
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione